print

Nieuwe structuur binnen OBO Tyres


26 - 04 - 2016

Eef Brinks zal per maandag 25 april as. zijn functie als Commercieel Manager neerleggen. Hij is een nieuwe uitdaging buiten de organisatie aangegaan.

Directie en medewerkers van OBO Tyres danken hem voor de prettige samenwerking en wensen hem veel succes in de toekomst.

Het management team en verkoopafdeling zullen de werkzaamheden overnemen. Frederik Zandman zal de organisatie op dagelijkse basis gaan leiden in zijn nieuwe functie als Algemeen manager. Graag nemen wij de gelegenheid ons team van vestiging Hardenberg aan u te presenteren.
Wij stellen u voor:

Ons team staat graag voor u klaar en heet u van harte welkom op ons bedrijf, onze webshop of tijdens beurzen. Uiteraard zijn wij ook telefonisch en per bereikbaar. Onze gegevens vindt u onderaan de pagina. Graag tot ziens!

Terug naar het nieuws overzicht

Al lid van de OBO nieuwsbrief?